2014-03-01

"Miłość" wg Sławomira Fabickiego.

Czekałam na ten film, czekałam na odpowiedni nastrój i czas. Dzisiaj spędziłam z nim wieczór i nie zawiodłam się. "Miłość" to film o miłości, bardzo prawdziwy, niebanalny. Wydaje mi się, że nie każdego porwie, ale ten kto jest w długoletnim związku z pewnością odnajdzie w nim kawałek siebie, kawałek swojego związku. Dobre kino polskie.7 komentarzy:

 1. Uwielbiam Cię! :D
  Zawsze znajdę u ciebie jakieś perełki!
  Chociaż nie przepadam za Dorocińskim to po samych zdjęciach czuję jakąś taką delikatność i subtelność..
  Jak nic muszę .. obejrzeć ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze, ale mi miło :D Ale proszę nie zwiedź się, bo "Miłość" to film nie do końca delikatny i subtelny. Trudny trochę, ale jak to ktoś o nim napisał trudno znaleźć inny tak pięknie broniący małżeństwa. Mądry bardzo w każdym badź razie :)

   Usuń
 2. Intrygujące, przyznam... Będę musiała się przyjrzeć bliżej temu filmowi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam zapowiedź tego filmu (wyszedł już sporo czasu temu, prawda?) i w ogóle mnie nie zachęciła. Mimo to sięgnęłam do recenzji, ale wtedy już zupełnie zrezygnowałam z obejrzenia go... Może jednak obejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro tak polecasz, to obejrzę, bo brakuje mi bardzo dobrego polskiego kina... :)
  Pozdrawiam,
  Sol

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś mnie ten film umknął, a że jestem w długoletnim związku...Tak naprawdę wciąż czekam na bardzo dobry polski film. Dzisiaj obejrzałam "Wałęsę..." i muszę przyznać, że to kawałek dobrego kina, wzruszyłam się i jestem pod wrażeniem gry Więckiewicza (choć za nim nie przepadam). Jednak fabularnie chciałabym, aby w Polsce powstał wreszcie świetny film gadany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie ostatnio zatrudniłam mamę w Polsce, żeby mi kupiła "Wałęsę" bo widzę, że film wyszedł jako załącznik do Vivy :) Bardzo na niego czekam odkąd się pojawił i cieszę się, że piszesz, że taki dobry. Co do "Miłości" to w filmie przedstawiona jest skrajna sytuacja, która doprowadza do kryzysu w związku, ale cała reszta pokazana tak, że można się w tym odnaleźć, zwłaszcza jeśli jest się z kimś kilkanaście lat i niejedno razem się przeszło :)

   Usuń